-Jetë dhe Stil

5 shprehjet që vajzat e dobëta nuk i durojnë dot


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:20 - 30/11/15 |
root

Vajzat e dobëta i kanë shumë bezdi këto shprehje, prandaj nëse keni mikesha të tilla përpiquni të mos i mërzisni me këto fjalë.

  1. Gratë e vërteta kanë forma.  E çfarë pastaj fakti që ato nuk kanë format e J.Lo apo Nicky Minaj, nuk do të thotë se nuk janë femra.
  2. Ku ke vendosur të studiosh?!  Duke i parë ashtu të dobëta dhe të vogla njerëzit mendojnë që ato janë ende gjimnaziste.
  3. Ju konsumoni vetëm karamele? Duke qenë se janë të dobëta, kjo nuk do të thotë që ato ushqehen vetëm me karamele dhe ëmbëlsira.
  4. Ty nuk ka çfarë të duhet palestra? Në palestër nuk shkohet vetëm për tu dobësuar por edhe për tu tonifikuar.
  5. Mos je dobësuar akoma më shumë? Kjo fjali i streson dhe i mërzit akoma më shumë vajzat e dobëta, kështu që evitojeni sa më shumë të jetë e mundur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas