InstaBIZ

5 muaj pas lindjes së Archiet, Meghan Markle i kthehet punës


               Publikuar në : 18:57 - 12/09/19 |
xhu lia

Pas vetëm 5 muajsh që ka sjellë në jetë djalin e saj, Archie, duket se Dukesha e Suseex Meghan Markle i është rikthyer punës.

Ajo është parë gjatë mëngjesit të sotëm në rrugët e Londrës për të promovuar eventin e bamirësisë që ka në fokus mbledhjen e rrobave.

Ky event pritet t’u vijë në ndihmë të gjithë grave, në mënyrë që të gjejnë rroba të përshtatshme për një intervistë pune dhe quhet “iCollectClothes”.

Kjo periudhë nuk ka qenë ndër më të mirat për Meghan, pasi shpesh është sulmuar nga mediat për çdo lëvizje të saj.

Megjithatë ajo vijon të jetë mjaft aktive në punën e saj dhe në organizimin e eventeve të bamirësisë./Opinion.al/

Pas