-ARKIVA OPINION

5 MAJI DHE ENVER HOXHA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 06/05/14 |
root

Të ftuar:

Fatos Lubonja – Analist

Mark Marku – Pedagog UT

Luan Rama – Sekretar i përgjithshëm i LSI

Paskal Milo – Kryetar i Partisë Demokracia Sociale

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1rImPQAwpRM” width=”560″ height=”315″]

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas