Kronikë

46-vjeçari u ekzekutua sot në Shkodër, në 2008 i vranë vëllain


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 28/11/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme u gjet i pajetë në makinën e tij pranë një karburanti 46-vjeçari Ridvan Ramazani, i cili ishte qëlluar me armë zjarri në fshatin Mushan

Deri më tani motivet e ngjarjes janë të paqarta, ndërsa policia ka bërë të ditur se po bën krehjen e zonës, ndërsa në ndihmë u janë bashkuar forcat e FNSh Shkodër dhe forcat Speciale Renea.

Ramazani njihej si një person me precedentë penalë në Shkodër dhe me probleme me grupet e tjera kriminale në zonë. Bëhet me dije se në vitin 2008 është ekzekutuar edhe vëllai i 46-vjeçarit, Enver Hyseni (Ramazani)./ Opinion.al

Pas