InstaBIZ

4 gra dhe një bebe, Marina poston foton familjare në Krishtlindje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:23 - 25/12/21 |
Opi Nion

Me fëmijën e saj të sapolindur në duar, dy motrat dhe mamanë e saj, Marina Vjollca ka uruar Krishtlindjen e saj të parë si nënë. “Gëzuar Krishtlindjen”, shkruan prezantuesja ndërsa ndan në Instagram një foto pranë pemës së Krishtlindjes./Opinion.al

Pas