Kronikë

39-vjeçari gjendet i vdekur në banesë, çfarë dyshon policia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:31 - 07/12/21 |
Opi Nion

Është gjetur i pajetën brenda banesës së tij një 39-vjeçar në fshatin Libonik të Maliqit.

Viktima është identifikuar me inicialet A.L. Ky i fundit u konstatua i pajetë brenda banesës së tij rreth orës 17:55.

39-vjeçari jetonte i vetëm, ndërsa policia thotë se viktima njihej si përdorues i lëndëve narkotike.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes./ Opinion.al

Pas