Aktualitet

39-vjeçari dhunon dhe rrëmben ish-bashkëshorten në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 07/08/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 39-vjeçar ka dhunuar dhe më pas ka rrëmbyer ish-bashkëshorten e tij.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur më 4 gusht, ku 39-vjeçari pas dhunës ka futur me forcë në makinë ish-bashkëshorten e tij.

Autori i ngjarjes është shpallur në kërkim, pasi akuzohet  “Dhuna në familje” dhe “Vetëgjyqësia”./Opinion.al

Pas