InstaBIZ

38-vjetori luksoz i Meghan Markle irriton fansat


               Publikuar në : 21:12 - 18/08/19 |
xhu lia

Për ditëlindjen e saj Dukesha Meghan Markle zgjodhi të bënte një udhëtim në Ibiza së bashku me Princ Harryn dhe të voglin e tyre, Archien.

Ata u drejtuan tek një nga vendet me luksoze me avion privat. Mesa duket shpenzimet e shumta të këtij udhëtimi i kanë irrituar fansat e tyre, të cilët nuk kanë nguruar të shprehin pakënaqësitë.

Mediat e huaja shkruajnë se fansat janë zhgënjyer nga ky veprim i çiftit, sepse të gjitha paratë që harxhuan janë nga taksat.

Ata kanë qëndruar në një kompleks për të cilin në një javë qëndrim kanë paguar 120.000 mijë funte.

Pas