Aktualitet

34-vjeçari asfiksohet në llixhat e ElbasanitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:23 - 16/09/22 |
Opi Nion

Një 34-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e së enjtes në llixhat e Elbasanit.

I riu me banim në Yzberisht të Tiranës, kishte shkuar së bashku me një shokun e tij në llixha në Elbasan. Por gjatë qëndrimit në vaskën e hotelit, 34-vjeçari ishte ndjerë keq dhe shoku i tij kerkoi ndihmë me urgjencë. 34-vjeçari u transportua në spital por fatkeqësisht nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë. I riu ishte asfiksuar në llixha.

Sakaq, policia ka marrë në pyetje pronarët e hotelit, të cilët kanë kanë thënë se dy të rinjtë kishin hyrë pa leje në vaska pasi mbyllen që në orën 19:00.

Ndërkohë vijojnë hetimet për zbqardhjen e ngjarjes.

Pas