Aktualitet

33 vjeçari përplaset për vdekje në rrugë, largohet shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:20 - 01/12/15 |
b.f

TIRANË – Një person ka humbur jetën tragjikisht i përplasur nga një makinë, teksa kishte ndaluar anës rrugës dhe rregullonte mjetin e tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03.55 në aksin rrugor Tiranë­Fushë Krujë, në dalje të Kamzës. Viktima 33 vjecc mësohet se ka qenë duke punuar në pjesën e pasme të kamionit, kur është goditur nga një mjet autoveturë tip “Opel”, me targa të huaja, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas