Kronikë

29-vjeçari zhduket në Shkodër, prej dy ditësh s’dihet fati i tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:17 - 12/09/18 |
b.f

Një 29-vjeçar rezulton i zhdukur prej dy ditësh në Vaun e Dejës, ndërsa familja nuk ka asnjë kontakt.

Mësohet se 29-vjeçari me inicialet A.D nga fshati Naraç është larguar që në datë 10 shtator nga banesa dhe nuk dihet fati i tij. Babai i të riut ka bërë denonconim në polici.

Më datë 11.09.2018, shtetasi N. D., 50 vjeç, banues në fshatin Naraç, Bashkia Vau i Dejës, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa djali A. D., 29 vjeç, që më datën 10.09.2018. Po punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Shkodër”,- njofton policia.

Pas