Kronikë

22-vjeçarja tenton t’i japë fund jetë në Korçë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:56 - 20/11/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Korçë. Një 22-vjeçare ka tentuar vetëvrasjen duke prerë veten me thikë.

E reja e identifikuar me inicialet E. R., banuese në fshatin Orman të Pojanit,  është ndaluar nga familjarët e saj, të cilët e kanë transportuar në spital.

Mësohet se 22-vjeçarja po merr mjekim mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./Opinion.al

Pas