-Jetë dhe Stil

20 vjeçari shëtit në 73 vende të botës, ja kush janë vendet më të miraBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 26/10/15 |
root

Drew Goldberg është 20 vjeç dhe për 3 vjet radhazi, ka vizituar mbi 73 vende të ndryshme të botës. Ai udhëton i vetëm dhe gjithçka e dokumenton në Instagram dhe Snapchat. Ja cilat vende janë më të mira për të.

Tajlanda

Sipas tij është vendi ku mund të gjesh ushqimin më fantastik dhe të shijshëm.  Në këtë vend mund ti gjesh të gjitha llojet e ushqimeve dhe për këtë arsye, ai e ka vizituar tre herë Tajlandën.

Seoul

Është vendi më i mirë përsa i përket jetës së natës. Klubet e natës në këtë vend qëndrojnë të hapur deri në orën 6-7 të mëngjesit.

Burma

Vendi më i mirë për të krijuar miqësi, është Burma qyteti jugor aziatik. Drew thotë se në këtë qytet ka kaluar mbi  2 javë dhe njerëzit ishin shumë miqësor.

Norvegjia

Sipas 20 vjeçarit në këtë vend nordik mund të shijojë pamje magjepsëse si dhe një ajër shumë të pastër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas