-Jetë dhe Stil

20 profesionet që balancojnë punën dhe jetënBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:48 - 21/10/15 |
root

Ideja që mund ti kemi të gjitha, punë, karrierë, familje duket si mision i pamundur në ditët e sotme, kur një pjesë të mirë të kohës e kalojmë duke punuar. Kompania “Glassdoor” ka kryer një sondazh dhe ka përzgjedhur 20 punët më të mira, që balancojnë marrëdhënien mes punës dhe familjes.

 1. Analist financiar

Paga: £38,000

 1. Inxhinerët e dizanjit

Paga : £30,000

 1. Konsulent menaxharët

Paga: £72,000

 1. Inxhinierët e lartë të “software”

Paga: £45,000

 16. Inxhinierët e “software”

Paga: £35,000

 1. Specialistët e Lartë

Paga: £46,000

 1. Analist biznesi

Paga: £36,200

 1. Studiuesit

Paga: 30,000

 1. Analist të dhënash

Paga: £30,000

Facebook-1-AFP.jpg

 1. Asistentët personal

Paga: £25,632

Pg-23-devil.jpg

 1. Menaxheret e marketingut

Paga:   £40,000

 1. Specialistët e kërkimeve

Paga: £32,000

 1. Specialistët e Burimeve Njerëzore

Paga: £43,500

 1. Menaxherët e Burimeve Njerëzore

Paga : £45,000

 1. Ekzekutivët e Marketigut

Paga: £25,000

pg-10-job-interview-RF-corbis.jpg

 1. Menaxherët e produktit

Paga: £49,500

 1. Analist i Lartë Biznesi

Paga: £48,000

 1. Asistent kërkimor

Paga: £26,500

 1. Menaxher komercial

Paga: £45,000

1. Themelues Web-i

Paga : £28,000

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

  Pas