Aktualitet

2 të plagosur në Bathore, sherri ka nisur jashtë Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:24 - 04/11/15 |
b.f

 

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në Bathore. Të plagosurit janë V. Kalaveri dhe S. Kalaveri, ndërsa mendohet se autor i ngjarjes është Elson ( Gazmir) Daci, person I cili mban 2 emra. Policia ka shoqëruar të paktën 10 persona, që janë në dijeni për ngjarjen, ndërsa ende nuk janë të qarta shkaqet e saj. Mendohet që ngjarja e ka fillesën tek një grindje jashtë kufijve,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas