Kronikë

17-vjeçari me makinë dhe pa patentë aksidenton për vdekje 73-vjeçarinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:14 - 13/12/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan – Peqin në fshatin Pajovë. Një 17-vjeçar ka aksidentuar për vdekje një 73-vjeçar.

Adoleshenti me iniciale J.Gj. duke drejtuar një makinë tip Benz, i papajisur me patentë, përplasi për vdekje 73-vjeçarin me iniciale B.K. i cili udhëtonte me biçikletë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariatin e policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit. 

Pas