Aktualitet

16-vjeçarja largohet nga banesa, babai denoncon në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:43 - 12/05/22 |
Opi Nion

Një 16-vjeçare është larguar nga banesa në Tiranë.  Ka qenë babai i të miturës ka bërë kallzimin në polici. Policia bën me dije se po punon për gjetjen e saj.

“Më datë 12.05.2022, shtetasi F. K., 47 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”-thotë policia./Opinion.al

Pas