Aktualitet

Kërcënimi nga terrorizmi, Nishani takon Ajazin e Llallën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:35 - 19/11/15 |
b.f

TIRANE- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka pritur mbrëmë në një takim Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llallën dhe kreun e SHISH-it, Visho Ajazi Lika.

Nga burimet mësohet se qëllimi i këtij takimi ishte informimi mbi goditjen dhe parandalimin e veprimtarisë terroriste. Ajazi dhe Llalla kanë raportuar se të dyshuar për sulme terroriste që po mbahen në monitorim.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas