-Jetë dhe Stil

Ja si ishin femrat shqiptare në diktaturë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:30 - 18/11/15 |
root

Dalin të tjera foto interesante mbi femrat shqiptare të kohës së komunizmit.  Në këtë galeri fotosh do të shihni femrat që dikur i quanin zboriste  të cilat ishin të gatshme për ta mbrojtur Shqipërinë dhe Enver Hoxhën.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas