InstaBIZ

10 vite nga transmetimi, ndryshimi drastik i aktorve të ‘Rebelde’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:10 - 18/10/18 |
b.f

Telenovela e ‘Rebelde’ është transmetuar në Shqipëri në vitin 2008 dhe në atë kohë ka thyer rekorde shikueshmërie.

Të gjithë të rinjtë ishin fiksuar pas saj, madje shpesh imitonin veprimet e aktorëve.

Në vitin 2008 të gjithë dëshironin të jetonin në kolegj, pasi e mendonin jetën po aq të bukur sa shfaqej në telenovelë. Aktorët më kryesorë të ‘Rebelde’ ishin: ‘Roberta’, ‘Diego’, ‘Migel’, ‘Mia’, ‘Lupita’ dhe ‘Vico’.

Sot pas 10 vitesh nga transmetimi, jeta e aktorëve ka ndryshuar shumë dhe të gjithë e dimë që grupi “RBD” është shpërndarë.

Nëpërmjet fotove të mëposhtme po ju tregojmë si kanë qenë dhe si janë sot aktorët e telenovelës.

 

 

Pas