Te Fundit

Zhvishet Rita Ora, çmend rrjetin me fotografinë provokuese


               Publikuar në : 10:02 - 05/10/18 |
el ida

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora përveç suksesit të saj në muzikë shquhet për stilin dhe esktravagancën e saj. Ajo jo rrallë herë ka provokuar me fotografi fansat në rrjetet sociale.

Këtë herë Ora ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku shfaqet nudo, teksa mbulon gjoksin vetëm me dy gishta. Fotografia e publikuar prej saj është përzgjedhur si kopertinë e revistës prestigjoze “Clash”

“My @clashmagazine cover is here!! The Rise of the Phoenix ”shkruan Rita bashkangjitur fotos.

E menjëherë vërshuan komentet e shumta dhe s’mund të mungonin dhe reagimet e VIP-ave si shqiptarë edhe të huaj të cilët kanë komentuar, por edhe e kanë pëlqyer foton.

Pas