-U tha në Opinion, Aktualitet, Te Fundit

Zheji, Rama po i thotë opozitës: Tepsinë e kam unë, na thoni se çfarë byreku doni

Analisti Artur Zheji, sonte, deklaroi se shtrëngimi i duarve mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha në seancën e parë parlamentare, ishte qartazi një demonstrim force nga ana e mazhorancës. Sipas tij, pikërisht kjo mazhorancë, ka krijuar bindjen edhe tek kundërshtari politik që loja e opozitës dhe pozitës mbaroi, duke nënkuptuar se ka ardhur koha e marrëveshjes.

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko