-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Zgjerohet rrjeti i drogës në Kavajë, në pranga 5 persona dhe disa të tjerë në kërkim

Është zgjeruar grupi i trafikut të drogës që u kap në Kavajë.

Në përfundim të hetimeve të para hetimore, të kryera Prokuroria e Kavajës, Policia e Tiranës dhe Kavajës bëhet e ditur se janë arrestuar 5 persona, shpallur në kërkim 5 persona, si dhe janë proceduar penalisht në gjendje të lirë 4 të tjera.

Janë arrestuar shtetasit :

– Arvis Muçaj, 24 vjeç

– Joni Sadikaj, 18 vjeç

– Roland Hysenbelliu, 37 vjeç

– Aristotel Kasa, 23 vjeç

– Kejvi Hajdari , 22 vjeç

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko