InstaBIZ

Xhensila që ngatërroi dynjanë

               Publikuar në : 16:03 - 14/04/18 |
rel d

Mbushi 25 vjet dhe festat e bujshme ndoqën njëra-tjetrën.

Është e re dhe e bukur, e martuar me të dashurin e zemrës, këngëtare në karrierë.

Por kur ishte fjala për shtatzëninë, Xhesila Myrtezaj u tregua supersticioze dhe ngatërroi dynjanë, duke mohuar me kokëfortësi në të gjitha rastet.

Kjo deri në momentin kur nuk fshihej dot më pas fustaneve të gjera.

Sot ajo feston e lumtur përvjetorin e saj dhe shtatë mujorin e shtatzënisë, duke hequr çdo dyshim e duke lumturuar fansat.

 

Pas