Aktualitet

Xhafaj takim me ambasadorët e BE në Tiranë, ja çfarë po diskutohet

               Publikuar në : 14:22 - 13/03/18 |
E SH

Prej dy orësh po zhvillohet një takim mes ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe ambasadorëve të vendeve të BE-së në Tiranë. Takimi po zhvillohet në zyrat e BE-së në kryeqytet dhe po diskutohet për çështje të rëndësishme.

Sipas burimeve nga takiminjë prej çështjeve të prekura është ajo e reformës në në polici, si edhe për luftën kundër krimit të organizuar.

Pas