InstaBIZ

WOW! William Levy ndez rrjetin, pozon i zhveshur dhe zbulon detajin e shumëpritur

               Publikuar në : 10:10 - 07/12/17 |
Gerta

Aktori i njohur William Levy ka thyer rrjetin me publikimin e tij të fundit. Ai gjithmonë ka pasur simpatinë nga ana e femrave për pamjen e tij por këtë herë foto ka marrë një reagim të jashtëzakonshëm në komente. E në fakt vajzat nuk kanë faj pasi aktori simpatik është shfaqur në një formë të mirë, teksa ka shkrepur foton i zhveshur për të treguar pikërisht muskujt e tij.

Levy pasi ka lënë përgjithmonë telenovelat, është gjithmonë e më shumë pjesë e Hollyëoodit.

Ai është duke punuar për projektin e rradhës ‘Killing Sarai’. Këtë njoftim ai e ka shoqëruar me një foton mjaft provokuese.

Ai është duke jetuar momente suksesi në jetën e tij artistike, por dhe atë private. Pas tronditjeve të një pas njëshme të marrëdhenies së tij me partneren Gutierez duket se eshtë koha për lumturi.

 

 

 

Pas