InstaBIZ, Te Fundit

WOW/ Publikohet dueti i shumëpritur mes Norës dhe Robertit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë sjell hitin e pritur prej kohësh. Ata i kanë bërë bashkë  “fuqitë” edhe në karrierën e tyre dhe duket se ky do të jetë një nga hitet më të dëgjuar të kësaj vere.

Çifti simpatik sapo kanë publikuar projektin më të ri muzikor,  “ S’ka inatë”, i cili është realizuar me videoklip ku Nora dhe Roberti janë shfaqur të dy në super formë, shkruan opinion

Duket se zërat mes dy partnereve janë përshtatur më së miri dhe padyshim që kjo do të jetë ndër këngët e suksesshme të Norës dhe Roberit, tani ata do të jenë bashkë edhe nëpër koncertet verore.

Kjo është dhurata më e bukur për Rene, sa krenare do të ndihet ajo kur të ritet teksa shikon prindërit e saj në këtë paraqitje kaq fantastike. /Opinion.al

Ja video

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko