InstaBIZ

Viola Spiro shfaqet për herë të parë në TV, pas arrestimit të të dashurit


               Publikuar në : 17:36 - 12/06/18 |
Gerta

Moderatorja e njohur Viola Spiro u bë pjesë e lajmeve rozë disa muaj më parë pas arrestimit të të dashurit në Itali për trafik droge.
Që prej asaj ngjarje Viola nuk u shfaq më në intervista televizive duke vazhduar jetën e saj normalisht.
Por duket se pas kaq muajsh pushim ajo ka ardhur tek studio e Rudina Magjistarit pasditen e kësaj të marte, Viola u shpreh se për pak ditë do të nis transmetimin e emisioni të saj sportiv për Botërorin 2018.
Në këtë rikthim Viola duket tepër në formë, e qeshur dhe e lumtur./opinion.al

 

 

Pas