Video/Përplasje e fortë mes Nokës dhe Fevziut në studio

Në mbyllje të emisionit “Opinion”, deputeti demokrat Flamur Noka ka patur një debat të ashpër me drejtuesin e emisionit Blendi Fevziu. Shkak është bërë fakti, që gazetari Fevziu, gjatë një debati me pedagogen Iris Luarasi i ka kërkuar regjisë t’i mbyllë mikrofonin deputetit Noka, duke qenë se ky i fundit nuk e lejuar Luarasin të … Vazhdoni me leximin e Video/Përplasje e fortë mes Nokës dhe Fevziut në studio