Aktualitet, Te Fundit

VIDEO/Lezha zona më e përmbytur. Banorët: Kemi marrë fund

Lezha është qarku më i dëmtuar nga përmbytjet. 12 familje janë evakkuar në fshatra. Banesa dhe siperfaqe të mëdha toke janë nën ujë. Banorët me lot në sy thonë se nuk kanë besim tek askush, vetëm tek Zoti, pasi kjo situatë është e përvitshme për ta.

Lajmi ParaLajmi Pas

2 Comments

  1. Ash nise Fevzoja me na ndihmue,pasha zotin njeni po mduket krejt si Frangaj,hajt ishalla nuk na grabisin krejt bagtine se thojn jane hajna.

  2. Ku jane leshianet Manjan idioti,Frangaj hajduti,Gjin sahati,Marku i bukur,Zogaj pa atdhe,Les qeni qe ta ndihmojne sado pak.

« Kthehu Rifresko