InstaBIZ

Video/Larg njëri-tjetrit, Kejsi poston video intime krah Stresit në shtrat


               Publikuar në : 09:42 - 06/12/18 |
el ida

Prej 17 tetorit Stresi ndodhet në burg për akuzën e përfshirjes në një grup kriminal. Pavarësisht mënyrës së arrestimit të tij në një hotel në zonën e Linzës, partnerja Keisi e mbështeti gjithmonë publikisht.

Ajo tregoi se nuk ka rëndësi se çfarë mendojnë njerëzit, pasi e vëreteta është ndryshe dhe nga ana tjetër dashuria do të triumfojë gjithmonë.

Ndërkohë që ajo vazhdon jetën në SHBA, tregon se kujdeset njësoj për partnerin sikur të jetonin në të njëjtin vend. Pak ditë më parë tregoi se ndodhej në një dyqan për të zgjedhur atlete për reperin.

Por ditën e sotme Keisi ndau me ndjekësit e saj diçka më intime, një foto dhe video nga shtrati.

Ndërsa Stresi flenë, ajo ka shfrytëzuar momentin për të bërë disa kujtime.

Në këtë mënyrë Keisi tregon se i mungon koha e kaluar me reperin, i cili ende nuk duhet se kur do të lirohet nga burgu.

 

 

View this post on Instagram

 

@stresi @bkc___

A post shared by STRESI (@stresigirl) on

Pas