-Sociale, Aktualitet, Te Fundit

Video/Ja si policia bashkiake i merr spinaqin shitësve ambulantë

Një video e postuar nga ish Kryeministri Sali Berisha tregon se si policia Bashkiake merr spinaqin e një shitseje ambulante  në Tiranë, dhe e konfiskon. Këto pamje janë të shëmtuara duke pasur parasysh hapsirën e vogël të cilën këta shitës zënë, dhe fakti që ushqehen me atë punë. Pamjet në videon e mëposhtme tregojnë qartë veprimin e pashpirt të policisë bshkiake, të cilët sigurisht kanë urdhëra nga kryetari i Bashkisë në Tiranë. Raste të tilla janë bërë hit në rrjete sociale edhe më parë./Opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko