InstaBIZ

Video/Incident në koncertin e Elvanës , rojat nxjerrin jashtë fansin e këngëtares


               Publikuar në : 19:27 - 09/08/18 |
b.f

Një incident i pakëndshëm ka ndodhur së fundi në një nga koncertet që Elvana Gjata po mban në Kosovë. Gjatë turit të saj në këtë vend ajo është ndalur në Pejë, por në klubin ku këngëtarja këndon truprojat e lokalit kanë dhunuar njërin nga klientët që gjendej aty për të ndjekur këngëtaren.

Pamjet janë xhiruar nga një person që ka qenë i pranishëm në koncert dhe ka bërë xhiron e rrjeteve sociale.Ende nuk dihet se çfarë ka bërë fansi që i ka detyruar rojet e sigurisë ta nxjerrin me dhunë nga klubi, por videoja është komentuar shumë nga ndjekësit e rrjeteve sociale.

Pas