Bota, Galeri, Te Fundit

Video/”Ferri i Dantes” merr jetë në Londër, ja si përfshihet pallati nga flakët

Ngjarja  që preku Londrën mbrëmjen e djeshme është konsideruar si një nga më të rëndat ndodhur ndonjëherë. Njerëz të cilët përpiqeshin të shpëtonin ndërsa flakët përpinë të 120 banesat që përmbante kulla 24 katëshe. Në videon e mëposhtme mund të shihni pamjet e tmerrit që kanë përjetuar njerëzit dhe sidomos banorët e pallatit.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko