InstaBIZ, Te Fundit

Video/Elvana Gjata zyrtarisht në tregun ndërkombëtar, lum urimesh nga kolegë dhe fansa

Ambicia e Elvana Gjatës duket se ka qënë gjithmonë tregu ndërkombëtar, dhe duket se tashmë ajo është zyrtarisht pjesë e tij. Këtë e tregon kënga e saj e re me titull “Forever is Over”, e lancuar ditën e djeshme. Kënga është e realizuar në gjuhën angleze dhe është një bashkëpunim i Elvanës me emra të njohur si Jason “Poo Bear” Boyd, David Guetta-s, dhe Giorgio Tuinfort.

Urimet për këtë këngë kanë qënë të shumta, pasi në karrierën e një këngëtari të jesh pjesë e tregut ndërkombëtar është një hap gjigand.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko