Kronikë

Video/Aksident në Lezhë-Laç, furgoni përplas të moshuarin me biçikletë


               Publikuar në : 17:48 - 08/01/19 |
b.f

Një furgon pasagjerësh ka aksidentuar drejtuesin e një biçiklete në superstradën Lezhë-Laç. Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë 67-vjeçari Pal Kodheli.

Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites. I plagosuri u dërgua menjëherë në spitalin e Lezhës dhe është në gjendje kritike për jetën. Ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e furgonit deri në sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas