InstaBIZ

Video/ Xhensila publikon videon, ja si reagon Besi kur vajza zgjohet natën


               Publikuar në : 17:30 - 08/08/18 |
b.f

Prej pak kohësh prindër të një vajze të vogël, Besi dhe Xhensila nuk kanë ngurruar që edhe vogëlushen Ajka ta bëjnë shumë shpejt personazh të rrjeteve të tyre sociale, që duhet pranuar se kanë një numër të lartë ndjekësish.

Së fundi, Xhensila ka publikuar një video në të cilën ka vendosur t’i bëjë një shaka Besit. Teksa ai fle i lodhur, Xhensila i thërret dhe i thotë se vajza është zgjuar. Shikoni reagimin e aktorit, që me sa duket tashmë e ka të qartë detyrën e tij si baba.

 

 

Pas