-Jetë dhe Stil, Metro

Video/ Vogëlushi 2-vjeçar që adhuron gjarpërinjtë

Gjarpërinjtë në shumë raste janë të frikshëm për njerëzit, por jo për këtë voëlush 2-vjeçar. Edhe pse në një moshë kaq të vogël, ai ka krijuar një afrimitet të madh me gjarpërinjtë dhe luan me ta sikur të ishin lodër.

Jensen Harrison, nga Australia ka habitur shumë njerëz në botë me videon e tij të pabesueshme ku shfaqet teksa argëtohet pa masë duke luajtur me gjarpërinjtë. Prindërit e  2- vjeçarit, Toni dhe Brooke thonë se fëmija i tyre është rritur me të gjitha llojet e zvarranikëve, si të mëdhenj e të vegjël. Duhet theksuar se prindërit e vogëlushit janë marrë gjithë jetën me gjarpërinjtë. Për më tepër shihni videon.

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko