-Destinacione, Travel

Video spektakolare/ Uji shndërrohet në blloqe akulli, kjo është pamja e lumit në Ukrainë

Kjo video spektakolare  është realizuar me dron në lumin Uzi, i cili rrjedh mes Ukrainës dhe Sllovakisë. Siç edhe shihen nga video, uji nga temperaturat extreme në minus, është shndërruar në blloqe akulli të mëdha. Por kjo nuk zgjati shumë, pasi temperaturat filluan të rriten akulli u shkri./opinion.al

Ja video:

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko