-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Video/ Si u kapën nga policia grupi i strukturuar i prostitucionit

Policia e Tiranës ka arritur të arrestojë pjesëtarët e një grupi të strukturuar prostitucioni. Sipas pamjeve të publikuara nga Policia e Shtetit, është fokusuar momenti kur oficerët futen në një dhomë hoteli, ku ndodheshin tutorët, dhe i vendosin prangat.

Të paktën 10 persona kanë përfunduar në pranga nga ky aksion, ku mësohet se tutorët shfrytëzonin vajza të moshës së ndryshme për prostitucion në hotelet e kryeqytetit.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko