-Jetë dhe Stil

Video/ Ronaldo dhe Georgina shëtisin në rrugët e Milanos, kamerat dhe fotografët i ndjekin


               Publikuar në : 11:12 - 06/08/18 |
b.f

Transferimi i Ronaldos në Itali vazhdon ende të përbëjë lajm, ndërkohë që mediat dhe fotografët ndjekin çdo lëvizje të futbollistit të njohur, që tashmë i është bashkuar bardh e zinjve të Juventusit.

Së bashku me Ronaldon në Itali është transferuar edhe e fejuara e tij Georgina, ndërsa duket se çifti i është përshtatur mjaft nirë jetës italiane.

Ata janë parë së fundi në qytetin e modës, Milano ku teksa hyjnë nëpër dyqanet luksoze të tij, ndiqen nga një grup i madh shoqëruesish, fotografësh, por edhe kalimtarësh kuriozë.

Fenomeni Ronaldo, vazhdon.

Pas