InstaBIZ

Video/ Rihanna e veshur si princeshe por do shkriheni së qeshuri me mënyrën si ha biskotën

Që Riri ka shtuar disa kilogramë, nuk përbën më lajm. Të gjithë filluan të aludonin se këngëtarja është shtatzënë, por e vërteta është totalisht ndryshe. Rihanna eshtë thjesht shumë e dashuruar pas ushqimit, dhe këtë po e tregon kudo.

Në një festë ku ajo merrte pjesë, ndryshe nga shumë personazhe që përpiqen ti qendrojnë larg ushqimit, Riri ka bërë të kundërtën. Jo vetëm që ka ngrënë plot uri, por as nuk e ka vrarë mendjen fare se kush ishte aty. E veshur me një fustan stil princeshe, Riri duket si një fëmijë i vogël teksa shijon një biskotë. Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe është kaq e bukur.

 

Rihanna is me on parties shshshhdhd pic.twitter.com/kiiF5m7dsM

— Matt (@UNAPIRIGUETE) September 19, 2017

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko