InstaBIZ

VIDEO/ Reperi Unikkatil e djeg në Durrës, shihni sa njerëz ka mbledhur në stadium


               Publikuar në : 12:04 - 05/08/18 |
b.f

Reperi i famshëm Unikkatil mbajti një koncert mbrëmjen e së shtunës në Durrës, që shënon edhe koncertin e tij të parë në Shqipëri. Ashtu siç edhe pritej me qindra njerëz kanë shkuar në stadium për të dëgjuar live.

Në një videot e publikuara në rrjetet sociale, reperi shihet teksa thërret “TBA” bashkë me fansat. Gjatë performancës ai ka marrë edhe flamurin kuq e zi, moment ky që “elektrizoi” publikun.

Unikkatil, reperi më rebel dhe i shumëpërfolur në gjithë rrjetet sociale është një artist që me tekstet e tij ka krijuar shumë debate. I njohur për karakterin e tij enigmatik, ai shfaqet shumë rrallë nëpër videoklipe.


*Më poshtë pamje nga koncerti i së shtunës në Durrës

Pas