Sport

Video/ Reagimi i lojtarit kur shikon se është grumbulluar me kombëtaren e Brazilit për në Botëror

               Publikuar në : 19:48 - 15/05/18 |
m.b

Lojtari i Korinthias në Brazil, Fagner është grumbulluar për herë të parë me Brazilin në Botëror.

Trajneri i Brazilit, Tite ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për në Botëror ku është përfshirë edhe lojtari Fanger.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, tregohet Fagner, i cili po shikon me vëmëndje listën e publikuar nga trajneri Tite, dhe menjëherë pasi ka parë emrin në listë ka filluar të festojë së bashku më familjen.

Ai do të jetë zëvendësuesi i Dan Alvesh, i cili humbi Botërorin për shkak dëmtimi.

Botërori ‘Rusi 2018’ do të nisë në 14 qershor dhe do të përfundojë në 15 korrik.

Pas