-Politikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Video/ Rama e kthen parlamentin në teatër: Ikni çuna, Bashën e mori malli për mua

Teksa Rama po mbaronte fjalën në parlament, kreu i PD-së, Basha është cuar nga vendi dhe i është afruar në foltore për të replikuar. 

Rama: Pse çohesh, mos u co, nuk kam mbaruar unë…

Basha afrohet te foltorja, ndërkohë që garda rrethon Ramën

Rama- Gardës: ikni cuna, uluni cuna

Rama-Berishës: Ç’ke Sali? E mori malli për mua, është njerëzore…Tani kush do flasë ti apo ai?

Ndiqni videon

 

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko