Kryesore

Video/ Qeni që mbron Edi Ramën, tremb Eni Vasilin

               Publikuar në : 20:55 - 14/11/17 |
rel d

Qeni anti-bombë i Gardes së Republikës, ka qenë i pari që ka vizituar mjediset e televizionit “News 24”, pasi kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një intervistë me gazetaren Eni Vasili.

Përmes një videoje të publikuar nga drejtuesja e emisionit “Studio e Hapur”, duket qeni që po kryen një kontroll rutinë për eksploziv.

Në një moment, ai kërcen drejt gazetares dhe kjo e fundit duket e frikësuar.

 

Pas