-Jetë dhe Stil, Metro

Video që po thyen rrjetin, veprime e binjakëve 2-vjeçar kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve

Kjo video po bëhet ‘hit’ në mbarë botën, dhe e gjithë kjo falë dy binjakëve vetëm dy vjeç. Prindërit vendosën një kamera të fshehtë në dhomën e tyre për të parë më pas se çfarë bënin djemtë e tyre pasi i vinin në gjumë.

Vetëm gjumë që nuk flinin… pamjet e më poshtme do t’ju lënë pa koment.

3E6F500500000578-0-image-m-11_1489938801323

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko