InstaBIZ

Video/ Puthja “lezbike” mes dy aktoreve që po çmend rrjetin

               Publikuar në : 10:00 - 07/11/17 |
E SH

“Hollywood Film Awards” ishte një mbrëmje e suksesshme për aktoren Kate Winslet. Ajo arriti të rrëmbente 2 çmime gjatë asaj mbrëmjeje por në fakt për tjetër gjë do të mbahet mend aktorja.

Ajo gjatë fjalimit të pranimit të çmimit, si fituese në rolin më të mirë protagonist, aktorja e famshme u shpreh se ndihej e nderuar që gjatë xhirimeve të filmit të saj më të fundit Wonder Wheel” ishte e rrethuar nga aktore të mëdha si Allison Janney.

42-vjeçarja Ëinslet shtoi se do të donte të përkëdhelej apo të puthte aktoren e famshme të cilën e ka idhull, dhe kjo dëshirë ju realizua. Allison Janney ngrihet nga salla dhe ngjitet drejt skenës, dhe i jep Kate një puthje në buzë dhe më pas një përqafim të ngrohtë. Video e regjistruar nga momenti i puthjes së dy aktoreve po bën xhiron e botës dhe po çmend rrjetet sociale si ndodhia më qesharake që ka ndodhur kohët e fundit.

https://www.youtube.com/watch?v=NchRJOqOEbc

Pas