-Kulturë, Metro, Te Fundit

Video/ Publikohet trajleri i sezonit të pestë të Prison Break, ringjallet Scofield

Supozohej që ai të kishte vdekur nga një shpërthim në serinë e fundit të Prison Break gjatë sezonit të katërt, mirëpo rezulton të mos jetë kështu.

Në trajlerin e sezonit të pestë të publikuar mbrëmë, shfaqet vëllai i Scofield, djali dhe gruaja e tij.

Më pas shfaqet T-Bag duke i thënë Lincoln-it se vëllai i tij mesa duke është gjallë.

3C0F7B5400000578-4111466-image-a-33_1484183903327

Micheal po mbahet në burgun Ogygia në Yemen, aty ku shkon më pas vëllai i tij për të shpëtuar.

Pjesë e misionit të shpëtimit bëhet edhe shoku i tyre, Fernando Sucre.

3C0F7B8400000578-4111466-image-a-34_1484183909377

Seritë e reja të Prison Break do të transmetohen në kanalin FOX që prej 4 prillit të këtij viti. Deri atëherë shikoni video trajlerin më poshtë./ opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko