-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Video/ Pse nuk duhet t’i hidhni tapat e shisheve të verës

Vera është pija e preferuar e mbrëmjeve të vona dhe darkave elegante. Por pasi keni konsumuar verën, tapat e saj bëni mirë që t’i ruani, pasi nuk e keni idenë se sa shumë mund ta përdorini. Në videon e mëposhtme keni disa instruksione se si mund t’i ktheni tapat e shisheve të verës në objekte të vlefshme apo edhe në vepra arti. për më shumë ndiqni videon. /Opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko